Poniedziałek 22 lipiec 2024

Dwanaście suwnic mostowych dla firmy Belenergomash już na miejscu!

2015-10-20

Dostawa dwunastu suwnic mostowych dobiegła końca. Firma Belenergomash z siedzibą w Belgorod to przedsiębiorstwo - gigant w branży energetycznej w Rosji.
Optim-Crane zrelizowała projekt na dostawę takiej ilości suwnic w bardzo krótkim czasie, ponieważ kompleks produkcyjny elementów do rurociągów była już praktycznie gotowy.
Suwnice o udźwigu 16/3,2 ton i rozpiętości 28,5 m były wysyłane w dwóch partiach i dostarczane za pomocą własnych naczep rozsuwanych i zwykłych ciągników siodłowych z naczepami.
Na tym etapie firma Optim-Crane kończy montować i uruchamia ostanie dwie suwnice z całej dostawy.
Całkowita powierzchnia zabudowy nowego kompleksu to bez mała 48 000 m2, a moce produkcyjne obliczone są na wydanie 18 000 ton rurociągów do elektrowni atomowych i elektrociepłowni w ciągu roku.
Dzisiaj Belenergomash - BZEM to jedna z wiodących firm inżynieryjnych w branży energetycznej w Rosji, dostawca kompleksowych rozwiązań w energetyce atomowej i cieplnej, przemyśle gazowym i petrochemicznym oraz budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. Generalny dyrektor firmy Belenergomash - BZEM otrzymał honorowy tytuł "Rzetelnego dostawcy w branży atomowej 2014".