Sobota 15 czerwiec 2024
DAHMAN Moderne - nasz nowy dealer!
(Data: 2016-01-25)
Mamy zaszczyt poinformować, że DAHMAN Moderne jest teraz autoryzowanym dystrybutorem Optim-Crane w Maroku. Życzymy naszym nowym partnerom powodzenia w biznesie i mamy nadzieję na wzajemnej owocna współpracę. Dahman Moderne Engineering & Construction

Czytaj dalej...

PolandArabiya 2016
(Data: 2015-12-04)
8 grudnia 2015 roku firma Optim-Crane weźmie udział w spotkaniu inaugurującym program PolandArabiya 2016. Honorowym gościem spotkania będzie J.E. Ambasador Algierskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej w Polsce, który przedstawi ofertę swojego kraju dla zagranicznych inwestorów oraz sektory gospodarki szczególnie otwarte na współpracę i rozwój wymiany handlowej z Polską.

Czytaj dalej...

Zapraszamy na stoisko firmy Optim-Crane na międzynarodowych targach Metal Expo 2015!
(Data: 2015-11-04)
Firma Optim-Crane bierze udział w 21 edycji międzynarodowych przemysłowych targów Metal Expo 2015, które odbędą się w dniach 10-13 listopada 2015 w Moskwie.

Czytaj dalej...

Pomyślnie zakończyły się prace nad montażem dwóch największych suwnic mostowych na Verkhnetagilskiej państwowej rejonowej elektrowni cieplnej.
(Data: 2015-10-21)
Z sukcesem zakończono prace montażowe i z powodzeniem uruchomiono dwie największe suwnice mostowe na Górnotagilskiej państwowej rejonowej elektrociepłowni, dostarczone przez firmę Optim-Crane. Suwnice o udźwigu 200 i 130 ton pozytywnie przeszły testy i są gotowe do wykonywania swojego zadania - prac instalacyjnych głównego osprzętu stacji.

Czytaj dalej...

Inwestorzy z Chin wybrali firmę Optim-Crane!
(Data: 2015-10-20)
Chińscy inwestorzy wybrali firmę Optim-Crane jako producenta suwnic do swojej nowej fabryki w Muromie. W ramach projektu budowy nowego, nowoczesnego przedsiębiorstwa do produkcji stali ocynkowanej z powłoką polimerową w rolkach, firma Optim-Crane przystąpiła do wysyłki pierwszych suwnic. Cały kontrakt z chińskimi inwestorami obejmuje wyprodukowanie i uruchomienie ogółem 16 suwnic mostowych, które do końca roku powinny rozpocząć instalację głównego wyposażenia technologicznego.

Czytaj dalej...

Kolejne zamówienie do Kazachstanu.
(Data: 2015-10-20)
W tym miesiącu firma Optim-Crane otrzymała kolejne zamówienie od jednej z największych przedsiębiorstw konstruktorskich w Kazachstanie - firmy Bazis. Suwnica o udźwigu 16 ton w wykonaniu przeciwwybuchowym powinna być gotowa do wysyłki tuż po świętach noworocznych.

Czytaj dalej...

Suwnice dla wiodącego producenta pokryć dachowych i materiałów ściennych n rynku rosyjskim.
(Data: 2015-10-20)
We wrześniu 2015 roku firma Optim-Crane przystąpiła do produkcji suwnicy bramowej o udźwigu 32 ton i dwóch suwnic mostowych o udźwigach 50 i 32 tony zgodnie z zamówieniem moskiewskiej firmy, produkującej pokrycia dachowe.

Czytaj dalej...

Nowa suwnica mostowa!
(Data: 2015-10-20)
Firma Beton-740 otrzymała nową suwnicę mostową o udźwigu 20 ton, wykonaną i dostarczoną przez Optim-Crane zgodnie z umową podpisaną w lipcu tego roku.

Czytaj dalej...

Dwanaście suwnic mostowych dla firmy Belenergomash już na miejscu!
(Data: 2015-10-20)
Dostawa dwunastu suwnic mostowych dobiegła końca. Firma Belenergomash z siedzibą w Belgorod to przedsiębiorstwo - gigant w branży energetycznej w Rosji. Optim-Crane zrelizowała projekt na dostawę takiej ilości suwnic w bardzo krótkim czasie, ponieważ kompleks produkcyjny elementów do rurociągów była już praktycznie gotowy.

Czytaj dalej...

W elektrowni jądrowej w Sankt Petersburgu z powodzeniem zamontowano 3 suwnice produkcji Optim-Crane!
(Data: 2015-10-20)
We wrześniu tego roku pomyślnie przetestowano i oddano do eksploatacji trzy suwnice mostowe, które firma Optim-Crane wyprodukowała i dostarczyła zgodnie z zamówieniem koncernu TITAN-2.

Czytaj dalej...

Datona Crane Services - nasz nowy dealer w Afryce Subsaharyjskiej!
(Data: 2015-10-07)
Spieszymy donieść, że efektem misji gospodarczej do RPA jest nawiązanie współpracy z Datona Crane Services. Życzymy powodzenia i obopólnej owocnej współpracy w biznesie suwnicowym!

Czytaj dalej...

VARMONT d.o.o. - nasz nowy dealer!
(Data: 2015-10-07)
Przedstawiamy Wam oficjalnego autoryzowanego dealera Optim-Crane na Włochy, Słowenię, Austrię i Chorwację, firmę VARMONT d.o.o. Życzymy sukcesów i obopólnej owocnej współpracy w biznesie suwnicowym!

Czytaj dalej...

Drodzy Partnerzy i Klienci! Zapraszamy na międzynarodowe targi NEVA 2015!
(Data: 2015-09-22)
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Optim-Crane podczas 13 edycji międzynarodowych targów NEVA 2015, które odbędą się w dniach 22-25 wrzesień 2015 roku w Expoforum w Sankt Petersburgu. NEVA 2015 stwarza doskonałe możliwości do zapoznania się z ostatnimi osiągnięciami w sferze projektowania suwnic, rozwoju relacji biznesowych i omówienia nowych projektów. Specjaliści firmy Optim-Crane będą oczekiwać na Was na stoisku Nr 100K w pawilonie Nr 2 celem omówienia interesujących Was kwestii.

Czytaj dalej...

Firma Optim-Crane wysłała 15 suwnicę do Gwatemali!
(Data: 2015-09-22)
Producent suwnic, firma Optim-Crane z siedzibą w miejscowości Svetlyi wyeksportowała już 15 suwnicę chwytakową do Gwatemali, do fabryki niklu. Dane o eksporcie tej i innych suwnic, wyprodukowanych w ostatnim okresie zostały przedstawione podczas wizyty Dmitriy'a Chemakina, pełniącego obowiązki ministra handlu i przedsiębiorczości w rządzie regionalnym. Fabryka produkuje sprzęt suwnicowy i urządzenia dźwigowe dla rosyjskich i zagranicznych przedsiębiorstw, portów, magazynów etc.

Czytaj dalej...

OPTIM-CRANE wykonał na zamówienie 20 suwnic dla nowego zakładu
(Data: 2015-08-12)
Firma OPTIM-CRANE zaprojektowała i wykonała do nowego zakładu 20 nowych specjalistycznych suwnic zgodnie z wymogami produkcyjnymi, otrzymanymi od klienta. Rozpoczęto montaż.

Czytaj dalej...

Specjalistyczne rozwiązania logistyczne przy dużych projektach
(Data: 2015-08-12)
W przypadku dużych projektów, firma OPTIM-CRANE tak wylicza geometrię belki aby, mimo siły i masy, na naczepie zmieściły się nie 2, ale nawet 3 belki, będące komponentami do 1,5 suwnicy, zamiast 1.

Czytaj dalej...

Suwnice z grupą natężenia pracy A8 dla Wyksuńskiego Zakładu Metalurgicznego.
(Data: 2015-08-03)
Obecnie kończą się prace testowe nad dwiema nowymi suwnicami pomostowymi o udźwigu 40 (20+20) ton i rozpiętości 34 m, które przeznaczone są do całodobowego trybu pracy. Suwnice przystosowane są do współpracy z trawersami magnetycznymi, które służą do transportu blach stalowych.

Czytaj dalej...

Instalacja nowej suwnicy pomostowej o udźwigu 200 i 130 ton.
(Data: 2015-08-03)
Instalacja nowej suwnicy pomostowej o udźwigu 200 i 130 ton W Górnym Tagile odbywa się instalacja suwnic pomostowych o udźwigu 200 i 130 ton. Instalację przeprowadzają wysoko wykwalifikowani specjaliści z Działu obsługi technicznej z zakładu Optim-Crane. Budowa bloku parowo-gazowego na Górnotagilskiej elektrociepłowni jest projektem o znaczeniu federacyjnym. Dzięki terminowej dostawie suwnic, instalacja sprzętu w elektrociepłowni zostanie przeprowadzona bez przestojów. Ogromne suwnice były bezpośrednio dostarczone z Kaliningradu przez firmę Optim-Crane.

Czytaj dalej...

OPTIM-CRANE dostarczył suwnicę dla specjalistów ds. energetyki z Kirgistanu.
(Data: 2015-08-03)
Górno-Naryński wodno-energetyczny kompleks, w skład którego wchodzą 4 elektrociepłownie, położony jest w górnym brzegu rzeki Naryn, płynącej przez miasto Naryn w Kirgistanie. Budowa kompleksu prowadzona jest od 2013 roku, na podstawie porozumienia między rządami Rosji i Kirgistanu. Instalacja pierwszego agregatu hydraulicznego planowana jest na 2016 rok, a zakończenie całej inwestycji planowane jest na 2019 rok. Kierownikiem projektu jest „Górno-Naryński Wodno-Energetyczny Kompleks” S. A. i „Stacje Elektryczne” S. A.

Czytaj dalej...

Nowa suwnica chwytakowa w Ameryce Środkowej.
(Data: 2015-08-03)
Nowa suwnica chwytakowa o udźwigu 30 ton została uruchomiona przez specjalistów z OPTIM-CRANE w Ameryce Środkowej. Suwnica pomostowa chwytakowa o udźwigu 30 ton, została przygotowana przez zakład OPTIM-CRANE, a następnie dostarczona przez Atlantyk na zamówienie firmy Gwatemalski Nikiel, która jest spółką zależną Investment Group.

Czytaj dalej...

Nowa suwnica bramowa o udźwigu 70 ton.
(Data: 2015-08-03)
Nowa suwnica bramowa o udźwigu 70 ton, która została wykonana przez zakład OPTIM-CRANE, wkrótce rozpocznie pracę w nowej fabryce, zajmującej się granulowaniem, należącej do Stolejskiego Zakładu Przetwórstwa i Przemysłu Wydobywczego, mieszczącego się w miejscowości Stary Oskoł (Rosja). To już druga suwnica, wykonana i uruchomiona przez OPTIM-CRANE dla Nowolipieckiego Kombinatu Metalurgicznego S.A.

Czytaj dalej...

Misja handlowa do RPA i Mozambiku 02-09.09.2015
(Data: 2015-07-30)


Czytaj dalej...

W listopadzie 2014 promowaliśmy nasze produkty na kongresie Poland Africa
(Data: 2015-02-07)
W listopadzie 2014 promowaliśmy nasze produkty na kongresie Poland Africa

Czytaj dalej...

Dostawa do Portu suwnicy dla firmy PRONICO z Republiki Gwatemali
(Data: 2014-11-25)
Nasza firma właśnie zakończyła dostawę do Portu suwnicy dla firmy PRONICO z Republiki Gwatemali

Czytaj dalej...